Revo Technologies

O Revo TechnologiesO Mokka
instagramfacebooklinkedin

O Revo

Revo Technologies to lider nowoczesnych rozwiązań technologicznych w obszarze finansów, działający pod marką Mokka. Revo Techgnologies jest wiodącym dostawcą płatności odroczonych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta firmy obejmuje odroczenie płatności o 30 dni oraz wygodne systemy ratalne, pozwalające konsumentom na wybór okresu spłaty na 3, 6, 10 lub nawet 24 miesiące. Usługa dostępna jest zarówno w sklepach on-line, jak i stacjonarnych.

„Kup teraz, zapłać później”

Revo Technologies jest jednym z najszybciej rozwijających się fintechów działających wsektorze płatności odroczonych, określanych również jako „kup teraz, zapłać później” (z ang.buy now, pay later, w skrócie BNPL). Płatności odroczone proponowane przez Mokka stają się coraz bardziej popularne zarównowśród klientów indywidualnych, jaki i instytucjonalnych, takich jak duże sieci detaliczneoferujące swoje produkty między innymi w branżach odzieżowej, beauty, sportowej,produktów dla dzieci, RTV AGD.

Co nas wyróżnia?

Revo Technologies jest jednym z pierwszych graczy rynku BNPL umożliwiającym oferowanie odroczonych płatności w stacjonarnych punktach sprzedaży. To niewątpliwa przewaga, jaką marka wyróżnia się wśród innych podmiotów, oferujących podobne usługi. Partnerzy fintechu, oferujący swoim klientom rozwiązanie Mokka jako metodę płatności, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online, potwierdzają, że klienci korzystający z opcji BNPL wracają do sklepu dwa razy częściej niż konsumenci wybierający inne formy płatności. Usługa ta obniża także znacząco zwroty produktów do sklepu i zwiększa wartość koszyka. Poza odraczaniem płatności, konsumenci mogą korzystać także z innych usług znajdujących się w portfolio Mokka, takich, jak wypłaty środków na konto, przelewy do przyjaciół i rodziny oraz płatności za media.

Perspektywy rozwoju

Według analiz Mokka globalne zakupy z wykorzystaniem usług BNPL do 2023 r. osiągną wartość GMV (Gross Merchandise Value) na poziomie 700 mld USD. Dotychczas z usług Mokka, oferowanych przez Revo Technologies skorzystało ponad 12 milionów konsumentów, a usługa jest dostępna w ponad 7,5 tys. sklepów w regionie CEE. Grupa Revo osiągnęła na koniec 2021 roku przychody w wysokości 34 mln euro. Zysk grupy przed opodatkowaniem wyniósł 7 mln euro i był 1,6 razy wyższy niż w 2020 r. W 2021 r. Revo Technologies przeprocesował wolumen transakcji o łącznej wartości niemal 116,1 mln euro. Najbliższe plany biznesowe Revo Technologies dotyczą dalszej ekspansji na rynku Europy Środkowo – Wschodniej oraz poszerzenia oferty produktowej zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych.
Mokka to marka handlowa należąca do grupy Revo Technologies. Poza opcją „zapłać do 30 dni”, daje klientom możliwość zapłaty za zakupy zarówno online jak i offline z 30-dniowym odroczeniem bez odsetek i opłat, Mokka oferuje wygodne systemy ratalne, obejmujące płatności kartą wirtualną, czy przelewy gotówki z przyznanego klientowi limitu zakupowego na dowolne konto bankowe.
Z Mokka, klienci mogą płacić jak chcą, kiedy chce i gdzie chcą. Więcej o Mokka na stronie:
Mokka Bulgaria
coming soon
Mokka Poland
mokka.pl
Mokka Romania
mokka.ro